Klubbat för:
36000 SEK
Utropspris
12 000-15 000 SEK
OSKAR KORSÁR
född 1977
Utan titel
Signerad och numrerad Oskar Korsàr 1/2. Svartpatinerad brons, höjd 36 cm (höjd inklusive sockel i ek 45 cm)
107
2016-12-06
Gör en kostnadsfri värdering här