Oskar Korsár, Utan titel

Oskar Korsár, Utan titel
Oskar Korsár, Utan titel
Oskar Korsár, Utan titel
Oskar Korsár, Utan titel
Oskar Korsár, Utan titel
Oskar Korsár, Utan titel
Oskar Korsár, Utan titel
Oskar Korsár, Utan titel

Klubbat för:

36000 SEK

Utropspris

12 000-15 000 SEK

OSKAR KORSÁR
född 1977
Utan titel
Signerad och numrerad Oskar Korsàr 1/2. Svartpatinerad brons, höjd 36 cm (höjd inklusive sockel i ek 45 cm)

107

2016-12-06