P G Thelander, Utan titel

P G Thelander, Utan titel
P G Thelander, Utan titel
P G Thelander, Utan titel
P G Thelander, Utan titel

Klubbat för:

160000 SEK

Utropspris

200 000-250 000 SEK

P G THELANDER
född 1936
Primavera
Olja på duk med assemblage, 197 x 264 cm.
Utförd 1992-93

PROVENIENS
Galleri Thomas Wallner, Simris

UTSTÄLLD
Konstakademien, Stockholm, 1994

117

2016-12-06