Klubbat för:
160000 SEK
Utropspris
200 000-250 000 SEK
P G THELANDER
född 1936
Primavera
Olja på duk med assemblage, 197 x 264 cm.
Utförd 1992-93
PROVENIENS
Galleri Thomas Wallner, Simris
UTSTÄLLD
Konstakademien, Stockholm, 1994
117
2016-12-06
Gör en kostnadsfri värdering här