Klubbat för:
Osåld
Utropspris
45 000-50 000 SEK
PATRIK ANDINÉ
född 1968
Han blir lite sen
Signerad Andiné samt signerad och daterad på baksidan Patrik Andiné 2008. Olja på duk, 61,5 x 46 cm.
PROVENIENS
Angelika Knäpper Gallery, Stockholm
75
2016-12-06
Gör en kostnadsfri värdering här