Klubbat för:
35000 SEK
Utropspris
30 000-40 000 SEK
PETER DAHL
född 1934
Ventil
Signerad och daterad Peter Dahl -67. Olja på duk, 100 x 81 cm.
PROVENIENS
Galerie Prisma, Stockholm
199
2016-12-06
Gör en kostnadsfri värdering här