Peter Dahl, Ventil

Peter Dahl, Ventil
Peter Dahl, Ventil
Peter Dahl, Ventil
Peter Dahl, Ventil
Peter Dahl, Ventil
Peter Dahl, Ventil

Klubbat för:

35000 SEK

Utropspris

30 000-40 000 SEK

PETER DAHL
född 1934
Ventil
Signerad och daterad Peter Dahl -67. Olja på duk, 100 x 81 cm.

PROVENIENS
Galerie Prisma, Stockholm

199

2016-12-06