Peter Doig, Canoe Island

Peter Doig, Canoe Island
Peter Doig, Canoe Island
Peter Doig, Canoe Island
Peter Doig, Canoe Island
Peter Doig, Canoe Island
Peter Doig, Canoe Island

Klubbat för:

24000 SEK

Utropspris

20 000-25 000 SEK

PETER DOIG
född 1959
Canoe Island
Färgserigrafi, 2000, signerad och numrerad på baksidan 162/300.
S. 73 x 100 cm

222

2016-12-06