Klubbat för:
24000 SEK
Utropspris
20 000-25 000 SEK
PETER DOIG
född 1959
Canoe Island
Färgserigrafi, 2000, signerad och numrerad på baksidan 162/300.
S. 73 x 100 cm
222
2016-12-06
Gör en kostnadsfri värdering här