Peter Frie, Beyond reach No. 17
Klubbat för:
110000 SEK
Utropspris
80 000-100 000 SEK
PETER FRIE
född 1947
Beyond reach No. 17
Signerad på baksidan Frie. Olja på pannå, inklusive ram 118,5 x 102 cm.
PROVENIENS
Lars Bohman Gallery, Stockholm
UTSTÄLLD
Hågkomst, Thielska Galleriet, Stockholm, 2012
126
2016-12-06