Peter Frie, Beyond reach No. 17

Klubbat för:

110000 SEK

Utropspris

80 000-100 000 SEK

PETER FRIE
född 1947
Beyond reach No. 17
Signerad på baksidan Frie. Olja på pannå, inklusive ram 118,5 x 102 cm.

PROVENIENS
Lars Bohman Gallery, Stockholm

UTSTÄLLD
Hågkomst, Thielska Galleriet, Stockholm, 2012

126

2016-12-06