Peter Frie, Landskap
Klubbat för:
20000 SEK
Utropspris
25 000-30 000 SEK
PETER FRIE
född 1947
Landskap
Signerad och daterad på baksidan P Frie. Olja på duk monterad i träram, 50 x 57 cm.
PROVENIENS
Galleri Lars Bohman, Stockholm
UTSTÄLLD
Peter Frie, Galleri Lars Bohman, Stockholm 1994-95, katalognr 21
125
2016-12-06