Peter Frie, Landskap

Peter Frie, Landskap
Peter Frie, Landskap
Peter Frie, Landskap
Peter Frie, Landskap

Klubbat för:

20000 SEK

Utropspris

25 000-30 000 SEK

PETER FRIE
född 1947
Landskap
Signerad och daterad på baksidan P Frie. Olja på duk monterad i träram, 50 x 57 cm.

PROVENIENS
Galleri Lars Bohman, Stockholm

UTSTÄLLD
Peter Frie, Galleri Lars Bohman, Stockholm 1994-95, katalognr 21

125

2016-12-06