Klubbat för:
165000 SEK
Utropspris
175 000-200 000 SEK
PETER FRIE
född 1947
Sky 13.09
Signerad på baksidan Peter Frie. Olja på duk, 190 x 150 cm.
Utförd 2003
PROVENIENS
Lars Bohman Gallery, Stockholm
LITTERATUR
Lars Bohman Gallery, Peter Frie Skyarna, sid 23
91
2016-12-06
Gör en kostnadsfri värdering här