Peter Frie, Some trees

Peter Frie, Some trees
Peter Frie, Some trees
Peter Frie, Some trees
Peter Frie, Some trees

Klubbat för:

28000 SEK

Utropspris

25 000-30 000 SEK

PETER FRIE
född 1947
Some trees
Signerad på baksidan Peter Frie. Olja på duk, 50 x 40 cm.

142

2016-12-06