Klubbat för:
Osåld
Utropspris
25 000-30 000 SEK
PETER KLASEN
Tyskland, född 1935
Harmful/Rouge
Signerad och daterad Klasen 1995. Akryl på duk, 35 x 27 cm.
170
2016-12-06
Gör en kostnadsfri värdering här