Peter Martensen, Utan titel

Peter Martensen, Utan titel
Peter Martensen, Utan titel
Peter Martensen, Utan titel
Peter Martensen, Utan titel
Peter Martensen, Utan titel
Peter Martensen, Utan titel

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

25 000-30 000 SEK

PETER MARTENSEN
född 1953
Utan titel
Signerad på baksidan Peter Martensen. Olja på duk, 78 x 100 cm.

PROVENIENS
Galerie Moller Witt, Århus
Bruun Rasmussen, Modern - Design Auktion, 2011

168

2016-12-06