Klubbat för:
Osåld
Utropspris
25 000-30 000 SEK
PETER MARTENSEN
född 1953
Utan titel
Signerad på baksidan Peter Martensen. Olja på duk, 78 x 100 cm.
PROVENIENS
Galerie Moller Witt, Århus
Bruun Rasmussen, Modern - Design Auktion, 2011
168
2016-12-06
Gör en kostnadsfri värdering här