Pia Guidetti Crippa, "P428", golvlampa, Luci

Pia Guidetti Crippa,
Pia Guidetti Crippa,
Pia Guidetti Crippa,
Pia Guidetti Crippa,
Pia Guidetti Crippa,
Pia Guidetti Crippa,
Pia Guidetti Crippa,
Pia Guidetti Crippa,

Klubbat för:

10000 SEK

Utropspris

12 000-15 000 SEK

PIA GUIDETTI CRIPPA, "P428", golvlampa, Luci, Italien 1960-tal, mässing och glas, höjd ca 170 cm, smärre slitage

17

2016-12-06