Pierre Vandel, skrivbord, Frankrike ca 1970

Klubbat för:

14000 SEK

Utropspris

20 000-25 000 SEK

PIERRE VANDEL, skrivbord, Frankrike 1970-tal, stomme i svartlackerad metall, beslag och detaljer i mässing, fronten med två lådor, höjd 74, 140 x 66 cm, smärre slitage

5

2016-12-06