Reggiani, golvlampa, Italien

Reggiani, golvlampa, Italien
Reggiani, golvlampa, Italien
Reggiani, golvlampa, Italien
Reggiani, golvlampa, Italien
Reggiani, golvlampa, Italien
Reggiani, golvlampa, Italien
Reggiani, golvlampa, Italien
Reggiani, golvlampa, Italien
Reggiani, golvlampa, Italien
Reggiani, golvlampa, Italien
Reggiani, golvlampa, Italien
Reggiani, golvlampa, Italien

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

15 000-20 000 SEK

REGGIANI, golvlampa, Italien 1970-tal, mässing, fyra ljusarmar, höjd 205 cm, smärre slitage

19

2016-12-06