Rita Lundqvist, Två flickor

Rita Lundqvist, Två flickor
Rita Lundqvist, Två flickor
Rita Lundqvist, Två flickor
Rita Lundqvist, Två flickor

Klubbat för:

90000 SEK

Utropspris

80 000-100 000 SEK

RITA LUNDQVIST
född 1953
Två flickor
Signerad och daterad på baksidan Rita Lundqvist 2011. Olja på pannå, 44,5 x 44,5 cm.

PROVENIENS
Lars Bohman Gallery

112

2016-12-06