Klubbat för:
Osåld
Utropspris
18 000-20 000 SEK
ROGER HANSSON
född 1967
Tradition
Signerad och daterad på baksidan Roger Hansson 2008. Olja på pannå, 44,5 x 66,5 cm.
206
2016-12-06
Gör en kostnadsfri värdering här