Roger Hansson, Tradition

Roger Hansson, Tradition
Roger Hansson, Tradition
Roger Hansson, Tradition
Roger Hansson, Tradition

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

18 000-20 000 SEK

ROGER HANSSON
född 1967
Tradition
Signerad och daterad på baksidan Roger Hansson 2008. Olja på pannå, 44,5 x 66,5 cm.

206

2016-12-06