Klubbat för:
55000 SEK
Utropspris
60 000-80 000 SEK
ROSS BLECKNER
USA, född 1949
Untitled (blue)
Signerad och daterad på baksidan Ross Bleckner 1999. Olja på duk, 46 x 46 cm.
RB1822
PROVENIENS
Galleri Christian Dam, Köpenhamn
88
2016-12-06
Gör en kostnadsfri värdering här