Sam Francis,

Sam Francis,
Sam Francis,
Sam Francis,
Sam Francis,
Sam Francis,
Sam Francis,
Sam Francis,
Sam Francis,

Klubbat för:

44000 SEK

Utropspris

20 000-30 000 SEK

SAM FRANCIS
1923-1994
Untitled SF-319
Färglitografi, 1987, signerad och numrerad Sam Francis 48/50.
S. 114 x 71 cm

LITTERATUR
Lembark L277

225

2016-12-06