Klubbat för:
44000 SEK
Utropspris
20 000-30 000 SEK
SAM FRANCIS
1923-1994
Untitled SF-319
Färglitografi, 1987, signerad och numrerad Sam Francis 48/50.
S. 114 x 71 cm
LITTERATUR
Lembark L277
225
2016-12-06
Gör en kostnadsfri värdering här