Klubbat för:
19000 SEK
Utropspris
15 000-20 000 SEK
TAKASHI MURAKAMI
född 1962
Kaikaikiki - Four prints
Fyra färgoffsetlitografier, 2001, signerade och numrerade 109/200.
S. 50 x 50 cm
Omfattar: Here comes Media, DOB Flower, Red Rope, Genki ball
230
2016-12-06
Gör en kostnadsfri värdering här