Takashi Murakami, Monogramouflage Treilis

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

30 000-35 000 SEK

TAKASHI MURAKAMI
Japan, född 1962
Monogramouflage Treilis
Signerad på baksidan, numrerad på medföljande certifikat 16/100. Multipel, 40,6 x 40,6 cm. I originalkartong.

Utförd 2008 i ett samarbete mellan Takashi Murakami och Louis Vuitton för Brooklyn Museum, New York.

191

2016-12-06