Takashi Murakami, Monogramouflage Denim
Klubbat för:
Osåld
Utropspris
30 000-35 000 SEK
TAKASHI MURAKAMI
Japan, född 1962
Monogramouflage Denim
Signerad på baksidan, numrerad på medföljande certifikat 44/100. Multipel, 40,6 x 40,6 cm. I originalkartong.
Utförd 2008 i ett samarbete mellan Takashi Murakami och Louis Vuitton för Brooklyn Museum, New York.
190
2016-12-06