Thomas Ruff, Jpeg

Thomas Ruff, Jpeg
Thomas Ruff, Jpeg
Thomas Ruff, Jpeg
Thomas Ruff, Jpeg

Klubbat för:

32000 SEK

Utropspris

18 000-20 000 SEK

THOMAS RUFF
Tyskland, född 1958
Jpeg
Signerad och numrerad på baksidan Thomas Ruff 15/40. C-print, ca. 84 x 60 cm.

94

2016-12-06