Torsten Andersson, Utan titel

Torsten Andersson, Utan titel
Torsten Andersson, Utan titel
Torsten Andersson, Utan titel
Torsten Andersson, Utan titel
Torsten Andersson, Utan titel
Torsten Andersson, Utan titel
Torsten Andersson, Utan titel
Torsten Andersson, Utan titel

Klubbat för:

42000 SEK

Utropspris

40 000-50 000 SEK

TORSTEN ANDERSSON
1926-2009
Utan titel
Signerad Torsten. Olja på duk, 67 x 60 cm.

205

2016-12-06