Truls Melin, Lok med stallbyggnad

Klubbat för:

14000 SEK

Utropspris

18 000-20 000 SEK

TRULS MELIN
född 1958
Lok med stallbyggnad, skiss
Signerad och daterad Truls Melin 2009. Skulptur i två delar i papp, längd 23 cm, höjd 10 cm.

65

2016-12-06