Ulf Gripenholm, Demaskeringen
Klubbat för:
80000 SEK
Utropspris
60 000-80 000 SEK
ULF GRIPENHOLM
född 1943
Demaskeringen
Signerad och daterad Ulf Gripenholm 1975-6 och på baksidan Ulf Gripenholm Torsholma. Olja på duk, 115 x 95 cm.
UTSTÄLLD
Separatutställning, Galleri Belle, Västerås, 1978
198
2016-12-06