Ulf Trotzig, Blå skuggor

Ulf Trotzig, Blå skuggor
Ulf Trotzig, Blå skuggor
Ulf Trotzig, Blå skuggor
Ulf Trotzig, Blå skuggor
Ulf Trotzig, Blå skuggor
Ulf Trotzig, Blå skuggor
Ulf Trotzig, Blå skuggor
Ulf Trotzig, Blå skuggor

Klubbat för:

20000 SEK

Utropspris

20 000-25 000 SEK

ULF TROTZIG
1925-2013
Blå skuggor
Signerad Trotzig. Olja på duk, 90 x 100 cm.
Utförd 1992

UTSTÄLLD
Galerie Doktor Glas, Stockholm

196

2016-12-06