Ulf Trotzig, Utan titel

Ulf Trotzig, Utan titel
Ulf Trotzig, Utan titel
Ulf Trotzig, Utan titel
Ulf Trotzig, Utan titel
Ulf Trotzig, Utan titel
Ulf Trotzig, Utan titel
Ulf Trotzig, Utan titel
Ulf Trotzig, Utan titel

Klubbat för:

32000 SEK

Utropspris

20 000-25 000 SEK

ULF TROTZIG
1925-2013
Utan titel
Signerad Trotzig. Olja på duk, 100 x 90 cm.

203

2016-12-06