Victor Kopp, Grey paintings with windows 2

Klubbat för:

16000 SEK

Utropspris

20 000-30 000 SEK

VICTOR KOPP
född 1971
Grey paintings with windows 2
Signerad och daterad på baksidan Victor Kopp 2010. Olja på duk, 150 x 106 cm.

PROVENIENS
Bureau, New York

UTSTÄLLD
Bureau, LISTE 18, Basel, Switzerland, 2013

121

2016-12-06