Victor Kopp, Grey paintings with windows 2
Klubbat för:
16000 SEK
Utropspris
20 000-30 000 SEK
VICTOR KOPP
född 1971
Grey paintings with windows 2
Signerad och daterad på baksidan Victor Kopp 2010. Olja på duk, 150 x 106 cm.
PROVENIENS
Bureau, New York
UTSTÄLLD
Bureau, LISTE 18, Basel, Switzerland, 2013
121
2016-12-06