Victor Kopp, Square Chocolate

Victor Kopp, Square Chocolate
Victor Kopp, Square Chocolate
Victor Kopp, Square Chocolate
Victor Kopp, Square Chocolate

Klubbat för:

16000 SEK

Utropspris

20 000-30 000 SEK

VICTOR KOPP
född 1971
Square Chocolate
Signerad och daterad på baksidan Victor Kopp 2010. Olja på duk, 124 x 124 cm.

PROVENIENS
Bureau, New York

UTSTÄLLD
Modernautställningen, Moderna Museet, 2010
Bureau, LISTE 18, Basel, Switzerland, 2013

120

2016-12-06