Klubbat för:
Osåld
Utropspris
20 000-25 000 SEK
VIK MUNIZ
Brasilien, född 1961
Blue Jay on mail box (pictures of wire)
Signerad, daterad och numrerad på baksidan Vik Muiz 1998, 4/5. Gelatinsilverfotografi, 36x36 cm.
80
2016-12-06
Gör en kostnadsfri värdering här