Walter Hirsch, En kärlekshistoria

Klubbat för:

36000 SEK

Utropspris

30 000-35 000 SEK

WALTER HIRSCH
1935-2012
En kärlekshistoria
Signerad och numrerad på baksidan Walter Hirsch 12/15. Gelatinsilverfotografi, 26 x 38 cm.

74

2016-12-06