Wojciech Voy Fangor, Dialog Blick

Klubbat för:

46000 SEK

Utropspris

20 000-25 000 SEK

WOJCIECH VOY FANGOR
Polen, född 1922
Dialog Blick
Signerad och daterad Fangor -75. Akvarell och gouache på papper, 52,5 x 44 cm.

159

2016-12-06