Klubbat för:
46000 SEK
Utropspris
20 000-25 000 SEK
WOJCIECH VOY FANGOR
Polen, född 1922
Dialog Blick
Signerad och daterad Fangor -75. Akvarell och gouache på papper, 52,5 x 44 cm.
159
2016-12-06
Gör en kostnadsfri värdering här