Klubbat för:
48000 SEK
Utropspris
25 000-30 000 SEK
YASSE TABUCHI
Japan, 1921-2009
Le miroir coquets
Signerad och daterad Tabuchi 62. Olja på duk, 73 x 60 cm.
PROVENIENS
Bukowksis, Moderna hösten 1995, katalognr. 161
167
2016-12-06
Gör en kostnadsfri värdering här