Yasse Tabuchi, Le miroir coquets

Klubbat för:

48000 SEK

Utropspris

25 000-30 000 SEK

YASSE TABUCHI
Japan, 1921-2009
Le miroir coquets
Signerad och daterad Tabuchi 62. Olja på duk, 73 x 60 cm.

PROVENIENS
Bukowksis, Moderna hösten 1995, katalognr. 161

167

2016-12-06