Klubbat för:
50000 SEK
Utropspris
35 000-40 000 SEK
YRJÖ EDELMANN
1941-2016
Summary of Experimental Observations of Blue and Grey
Signerad och daterad Y. Edelmann 2012. Olja på duk, 40 x 30 cm.
84
2016-12-06
Gör en kostnadsfri värdering här