Åke E:son Lindman, Gipsoteca Canoviana

Klubbat för:

44000 SEK

Utropspris

40 000-50 000 SEK

ÅKE E:SON LINDMAN
född 1953
Gipsoteca Canoviana
Signerad och numrerad 1/5. Pigmentprint, 135 x 108 cm.

4101

2017-06-09