Klubbat för:
44000 SEK
Utropspris
40 000-50 000 SEK
ÅKE E:SON LINDMAN
född 1953
Gipsoteca Canoviana
Signerad och numrerad 1/5. Pigmentprint, 135 x 108 cm.
4101
2017-06-09
Gör en kostnadsfri värdering här