Klubbat för:
32000 SEK
Utropspris
15 000-20 000 SEK
ALAN UGLOW
Storbritannien, 1941-2011
Utan titel
Signerad och daterad på baksidan Alan Uglow 1991. Alkyd och collage på papper, 42 x 77,5 cm.
PROVENIENS
Galerie Nordenhake, Stockholm
4152
2017-06-09
Gör en kostnadsfri värdering här