Alan Uglow, Utan titel

Alan Uglow, Utan titel
Alan Uglow, Utan titel
Alan Uglow, Utan titel
Alan Uglow, Utan titel

Klubbat för:

32000 SEK

Utropspris

15 000-20 000 SEK

ALAN UGLOW
Storbritannien, 1941-2011
Utan titel
Signerad och daterad på baksidan Alan Uglow 1991. Alkyd och collage på papper, 42 x 77,5 cm.

PROVENIENS
Galerie Nordenhake, Stockholm

4152

2017-06-09