Klubbat för:
19000 SEK
Utropspris
12 000-15 000 SEK
ALEXANDRA JACHTOMA
Polen, född 1932
Composition
Signerad och daterad på baksidan Alexandra Jachtoma 1980. Olja på duk, 100 x 80 cm.
Visas på begäran
4246
2017-06-09
Gör en kostnadsfri värdering här