Anders A, Ett med naturen

Anders A, Ett med naturen
Anders A, Ett med naturen

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

25 000-30 000 SEK

ANDERS A
född 1951
Ett med naturen
Signerad och daterad Anders 1987. Bemålat träobjekt, 75 x 35 cm

PROVENIENS
Galleri Sten Eriksson, Norrköping
Stockholms Auktionsverk, Fredrik Roos samling, 2006

4038

2017-06-09