Klubbat för:
Osåld
Utropspris
25 000-30 000 SEK
ANDERS A
född 1951
Ett med naturen
Signerad och daterad Anders 1987. Bemålat träobjekt, 75 x 35 cm
PROVENIENS
Galleri Sten Eriksson, Norrköping
Stockholms Auktionsverk, Fredrik Roos samling, 2006
4038
2017-06-09
Gör en kostnadsfri värdering här