Klubbat för:
38000 SEK
Utropspris
40 000-45 000 SEK
ANDERS WIDOFF
född 1953
U.T. (Grammatik)
Signerad och daterad på baksidan Widoff 1996/2014. Olja på duk, 54 x 40 cm.
4141
2017-06-09
Gör en kostnadsfri värdering här