Anders Widoff, u.t.(dandy)

Anders Widoff, u.t.(dandy)
Anders Widoff, u.t.(dandy)
Anders Widoff, u.t.(dandy)
Anders Widoff, u.t.(dandy)

Klubbat för:

60000 SEK

Utropspris

80 000-100 000 SEK

ANDERS WIDOFF
född 1953
u.t.(dandy)
Signerad och daterad på baksidan Anders Widoff 1990. Olja på duk, 169 x 64 cm.
PROVENIENS
Galleri Adlercreutz-Björkholmen, Stockholm

4167

2017-06-09