Klubbat för:
60000 SEK
Utropspris
80 000-100 000 SEK
ANDERS WIDOFF
född 1953
u.t.(dandy)
Signerad och daterad på baksidan Anders Widoff 1990. Olja på duk, 169 x 64 cm.
PROVENIENS
Galleri Adlercreutz-Björkholmen, Stockholm
4167
2017-06-09
Gör en kostnadsfri värdering här