Andreas Eriksson, Driving #4

Andreas Eriksson, Driving #4
Andreas Eriksson, Driving #4

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

250 000-275 000 SEK

ANDREAS ERIKSSON
född 1975
Driving #4
2011. Olja på plexiglas, 218 x 192 cm

PROVENIENS
Galleri Riis, Oslo

4035

2017-06-09