Klubbat för:
Osåld
Utropspris
250 000-275 000 SEK
ANDREAS ERIKSSON
född 1975
Driving #4
2011. Olja på plexiglas, 218 x 192 cm
PROVENIENS
Galleri Riis, Oslo
4035
2017-06-09
Gör en kostnadsfri värdering här