Andreas Kock, Little Miss Newton

Klubbat för:

28000 SEK

Utropspris

30 000-35 000 SEK

ANDREAS KOCK
född 1973
Little Miss Newton
Signerad, daterad och numrerad på baksidan Andreas Kock 2010, 2/7. C-print silikonmonterad på glas, 117 x 63 cm.

4107

2017-06-09