Klubbat för:
Osåld
Utropspris
20 000-25 000 SEK
ANDREAS KOCK
född 1973
Utan titel 1
Signerad och daterad på baksidan Andreas Kock 2010. C-print, 63 x 98 cm.
4123
2017-06-09
Gör en kostnadsfri värdering här