Ann Edholm, Huset nr 1-3

Ann Edholm, Huset nr 1-3
Ann Edholm, Huset nr 1-3
Ann Edholm, Huset nr 1-3
Ann Edholm, Huset nr 1-3
Ann Edholm, Huset nr 1-3
Ann Edholm, Huset nr 1-3
Ann Edholm, Huset nr 1-3
Ann Edholm, Huset nr 1-3
Ann Edholm, Huset nr 1-3
Ann Edholm, Huset nr 1-3
Ann Edholm, Huset nr 1-3
Ann Edholm, Huset nr 1-3
Ann Edholm, Huset nr 1-3
Ann Edholm, Huset nr 1-3

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

80 000-100 000 SEK

ANN EDHOLM
född 1953
Huset nr 1-3
Signerad och daterad Ann Edholm -99. Triptyk, olja och vax på duk, vardera 60 x 53 cm.

PROVENIENS
Galerie Nordenhake, Stockholm

4159

2017-06-09