Klubbat för:
Osåld
Utropspris
12 000-15 000 SEK
ANNA KLEBERG
född 1970
Fiat 124 Spider
Signerad och daterad Anna Kleberg 2001-2004. Upplaga 1/12. Lambda print, 40 x 50 cm.
PROVENIENS
Andréhn-Schiptjenko, Stockholm
4106
2017-06-09
Gör en kostnadsfri värdering här