Anna Kleberg, Fiat 124 Spider

Anna Kleberg, Fiat 124 Spider
Anna Kleberg, Fiat 124 Spider
Anna Kleberg, Fiat 124 Spider
Anna Kleberg, Fiat 124 Spider
Anna Kleberg, Fiat 124 Spider
Anna Kleberg, Fiat 124 Spider

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

12 000-15 000 SEK

ANNA KLEBERG
född 1970
Fiat 124 Spider
Signerad och daterad Anna Kleberg 2001-2004. Upplaga 1/12. Lambda print, 40 x 50 cm.

PROVENIENS
Andréhn-Schiptjenko, Stockholm

4106

2017-06-09