Antony Gormley, Body and Light
Klubbat för:
40000 SEK
Utropspris
40 000-50 000 SEK
ANTONY GORMLEY
Storbritannien, född 1950
Body and Light (3)
Signerade och daterade på baksidorna Anthony Gormley -91. Triptyk. Blandteknik med tusch, akvarell och täckvit, ca 15 x 21,5 cm.
PROVENIENS
Galerie Nordenhake, Stockholm
4150
2017-06-09