Barbro Bäckström, Utan titel

Barbro Bäckström, Utan titel
Barbro Bäckström, Utan titel
Barbro Bäckström, Utan titel
Barbro Bäckström, Utan titel

Klubbat för:

75000 SEK

Utropspris

60 000-80 000 SEK

BARBRO BÄCKSTRÖM
1939-1990
Utan titel
Signerad och daterad Barbro Bäckström -88. Formad järnduk, 32 x 40 cm. Monterad i tvådelad ställning, totalhöjd 151 cm.

4160

2017-06-09