Bo Larsson, Långholmsvinter

Bo Larsson, Långholmsvinter
Bo Larsson, Långholmsvinter
Bo Larsson, Långholmsvinter
Bo Larsson, Långholmsvinter
Bo Larsson, Långholmsvinter
Bo Larsson, Långholmsvinter
Bo Larsson, Långholmsvinter
Bo Larsson, Långholmsvinter

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

50 000-60 000 SEK

BO LARSSON
född 1945
Långholmsvinter
Signerad och daterad Bo Larsson 02. Blandteknik på duk, 88 x 133 cm.

4163

2017-06-09