Christo, The gates

Christo, The gates
Christo, The gates
Christo, The gates
Christo, The gates
Christo, The gates
Christo, The gates

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

25 000-30 000 SEK

CHRISTO
född 1935
The gates (project for Central Park, New York)
Färgoffset med tygcollage, signerad och daterad Christo 2013 i blyerts. S. 56 x 92 cm

4234

2017-06-09