Danilo Stankovic, Mörk gryning

Klubbat för:

95000 SEK

Utropspris

80 000-100 000 SEK

DANILO STANKOVIC
född 1981
Mörk gryning
Signerad och daterad på baksidan 2013. Olja på plywood, 122 x 244 cm

PROVENIENS
Gallery Steinsland Berliner, Stockholm
UTSTÄLLD
Danilo Stankovic - Vargtimma, Mora Kulturhus 2013

4086

2017-06-09